گروه فناوری اطلاعات ژنیک در چند ماه گذشته اقدام به نظر سنجی و دریافت نکته نظرات کاربران نرم‌افزار نموده است. این نظر سنجی‌ها، اطلاعات و نکات ارزشمندی را حاصل کرده است و موجب پیشرفت مشهود فعالیت‌های گروه ژنیک شده است. طی ملاقات حضوری انجام شده در مرداد ماه سال ۱۳۹۶ با جناب آقای دکتر محمدرضا حسابی که از خوش‌نامترین و اخلاق مدارترین پزشکان شهرستان لاهیجان و از اولین همراهان گروه فناوری اطلاعات ژنیک در این شهرستان بوده‌اند، ما را مورد لطف و عنایت خویش قرار داده و برخی مزایا و محاسن گروه فناوری اطلاعات ژنیک را در قالب مطالب ذیل با همراهان سایت ژنیک در میان گذاشته‌اند که با حفظ امانت، نسبت به انتشار نظرات ایشان در ادامه این مطلب اقدام می‌نماییم:

دکتر دندانپزشک محمدرضا حسابی

اینجانب دکتر محمدرضا حسابی از سال ۷۲ در حرفه دندانپزشکی مشغول به فعالیت بوده و از سال ۸۳ سیستم مدیریت مطب خود را به صورت دیجیتال اداره می‌نمایم.
در طی این مدت اتوماسیون و بهره‌وری بیشتر یکی از دغدغه‌های کاری بنده بوده است. به همین واسطه طی این سال‌ها حداقل با ۳ نرم‌افزار مدیریت مطب کار کرده و نرم‌افزارهای متعدد دیگری را نیز بررسی نموده‌ام. از سال ۱۳۹۴ افتخار همکاری با گروه فناوری اطلاعات ژنیک را داشته‌ام و به یقین می‌توانم اقرار کنم، نرم‌افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک یکی از بهترین، کامل‌ترین و کاراترین نرم‌افزارهای مدیریت مطب برای من بوده است. 
از خصوصیات مثبت گروه ژنیک، تسلط و تبحر کامل آنان به حرفه خود و همچنین پشتیبانی عالی و تمام وقت گروه و احساس مسئولیت خاصی که نسبت به مشتریان خود دارند، بوده و دیگر نکته مثبت این گروه تعامل سازنده در سفارشی کردن نرم‌افزار بر اساس نیازهای پزشک در مطب است. 
در پایان ضمن آرزوی موفقیت و سر افرازی برای گروه فناوری اطلاعات ژنیک، استفاده از این نرم‌افزار را به طور اختصاصی به همکاران عزیز دندانپزشک توصیه می‌نمایم.

با تشکر
دکتر محمدرضا حسابی