ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

 

سیستم فرم ساز نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک

سیستم فرم‌ساز پزشکی یکی از کاربردی ترین سیستم‌های طراحی شده توسط گروه فناوری اطلاعات ژنیک است، در سیستم فرم ساز پزشکی امکان طراحی هر فرم دلخواهی فراهم شده است، این فرم می‌توانددارای پرسش‌های امتیازی به منظور ثبت مشخصات کیفی، چند انتخابی، چند گزینه‌ای، تک انتخابی و… باشد. علاوه بر این نرم‌افزار امکان ارائه گزارشات متعدد از فرم‌های پر شده را فراهم کرده است و البته در سیستم پزشکی، امکان تعریف دارو، بیماری و… نیز وجود دارد.

 

در نرم افزار مدیریت مطب پزشکی سیستم فرم ساز یکی از مهمترین ویژگی‌هاست. در سیستم فرم ساز ، می‌توان به جای ثبت نوشتاری پرونده، فرم‌های رایج شرح حال بیمار و گزارشات درمان را ایجاد کرده و پر نمود، در هر مراجعه تشخیص‌های احتمالی را ثبت کرده و داروهای تجویز شده را نیز وارد نرم‌افزار کرد. در نهایت، بعد از چند جلسه مراجعه، به سادگی می‌توان گزارش مفیدی از اطلاعات ثبت شده دریافت کرد.

سایر امکانات سیستم فرم ساز ژنیک عبارتند از:

  • امکان تعریف پرسشنامه‌ها و فرم‌های مختلف و اتصال آنها به بخش‌های مختلف نرم‌افزار به عنوان مثال فرم‌های مربوط به دسته‌بندیهای مختلف تصاویر، فرم‌های درمانی و همچنین فرم‌های عادی نظیر بیماری‌های سیستمیک و وضعیت عمومی بیمار
  • امکان تعریف انواع فیلدهای تشریحی، چند جوابی، بلی/خیر، امتیازی، عددی و… به صورت مستقل و وابسته
  • امکان ایجاد گزارشات متعدد از پارامترهای ثبت شده در پرسشنامه‌ها در بازه‌های زمانی
  • امکان ثبت داروهای تجویز شده
  • امکان ثبت بیماری‌های احتمالی پیش بینی شده در هر مراجعه
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط