دریافت نرم‌افزار

خرید نرم‌افزار ژنیک

برای خرید نرم‌افزار می‌توانید بر روی دکمه زیر کلیک کرده و فرم خرید را پر نمایید، سپس می‌توانید به دو روش هزینه را پرداخت کرده و سپس سریال ۱۶ و ۸ رقمی نصب نرم‌افزار را دریافت نمایید. قلم دیجیتالی به همراه پکیج کامل نرم‌افزار از طریق پست به سراسر نقاط ایران ارسال شده و در کمتر از ۲ روز کاری به دست شما خواهد رسید.

استفاده آزمایشی از نرم‌افزار

شما می‌توانید نرم‌افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک  را دریافت کرده و آن را به صورت آزمایشی بر روی سیستم خود نصب نمایید. شما می‌توانید به مدت دو هفته به صورت رایگان از کلیه امکانات نرم‌افزار استفاده نمایید و در صورت تمایل اقدام به خرید آن نمایید. برای این کار کافی است بر روی دکمه زیر کلیک کرده و پس از دریافت نرم افزار آن را به صورت آزمایشی نصب نمایید.

نصب و راه‌اندازی

نصب و راه اندازی نرم‌افزار مدیریت مطب ژنیک بسیار ساده است و با چند کلیک ساده انجام می‌شود. پس از نصب نرم‌افزار نوبت به فعال سازی آن می‌رسد که در صورت نصب آزمایشی، نیاز به آن نیست.

با این حال فیلم آموزشی نصب نرم‌افزار تهیه شده و شما می‌توانید با مراجعه به سامانه آموزش از آنها استفاده نمایید.

دریافت مشاوره رایگان

  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.

در صورتی که مایل باشید کارشناسان ما همواره پاسخگوی سوالات شما خواهند بود. به این منظور، شما می توانید با ثبت شماره خود در کادر مقابل، درخواست مشاوره حضوری نمایید. با این کار کارشناسان ما با شما تماس گرفته و در اولین فرصت جهت ارائه مشاوره در خدمت شما خواهند بود.

این امکان در شهرهایی که دارای نمایندگی فعال است همواره فراهم خواهد بود.

نمایندگی های فعال گروه فناوری اطلاعات ژنیک