ژنیک چیست؟

نرم‌افزار جامع مدیریت مطب ژنیک ، نرم‌افزاری پیشرفته جهت مدیریت کلیه امور مطب (کلینیک) است. این نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که پرونده های خود را به بهترین شکل ممکن مدیریت نمایید. شما می‌توانید کلیه اطلاعات مربوط به بیمار از قبیل مشخصات فردی، سوابق بیماری، تصاویر و ضمایم را ثبت کرده و برای هر بیمار طرح درمان‌های متعدد ثبت نمایید. ژنیک به شما این امکان را می‌دهد که با استفاده از خودکاری مخصوص هم زمان با نوشتن نسخه فیزیکی طرح درمان، نسخه دیجیتال آن را نیز ذخیره نمایید. سامانه حسابداری به شما این امکان را می‌دهد که با یک نگاه ساده از وضعیت مالی افراد آگاه شده و بدهکاران را شناسایی نماید.

سامانه حسابداری یکپارچه نرم‌افزار به شما این امکان را می‌دهد که به سادگی دخل و خرج مطب را ثبت کرده و آنها را مدیریت نمایید. امکان ثبت بدهکاری ها و بستانکاری ها نیز فراهم گشته است که نرم افزار می‌تواند در زمانی معین آنها را به شما یادآوری نماید. از دیگر امکانات این بخش، مدیریت چک‌های دریافتی و پرداختی است. نرم افزار در زمان تعیین شده چک ها را نیز یاد آوری خواهد کرد. مدیریت فرانشیز بیمه نیز بخشی دیگر از امکانات نرم افزار است.

سامانه نوبت دهی نرم افزار بسیار ساده و کاربردی طراحی شده است و شما با چند کلیک ساده می‌توانید نوبت ثبت کنید. در بخش نوبت دهی با یک نگاه از کلیه نوبت های روزانه خود آگاه شده و آنها را مدیریت نمایید.

از مهمترین امکانات نرم‌افزار مدیریت مطب ژنیک سامانه آموزش تصویری نرم‌افزار است. فیلم آموزشی کلیه بخش های نرم‌افزار به صورت کامل تهیه شده و از طریق سایت قابل استفاده است.

نرم‌افزار جامع مدیریت مطب ژنیک امکانات بسیار متنوع و گسترده‌ای دارد. برای آشنایی با سایر امکانات ژنیک، می‌توانید به بخش امکانات نرم‌افزار مراجعه نمایید.

 

تصاویری از محیط نرم‌افزار

بهترین و جامع ترین نرم‌افزار مدیریت پزشکی

برای پیشرفت، فرصت را از دست ندهید. به راحتی می‌توانید ژنیک را تهیه کنید. ژنیک شما را متمایز می‌کند...

ژنیک چیست؟

ژنیک چیست حسابداری یکپارچه مطب نوبت دهی

ژنیک چیست؟
نرم افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک ژنیک نرم‌افزاری پیشرفته جهت مدیریت کلیه امور مطب (کلینک) پزشکی و دندانپزشکی است.