ارائه بهترین استراتژی‌های جذب مخاطب

مدیریت فضای مجازی ژنیک

تکنولوژی‌های هوشمند

مدیریت فضای مجازی دندانپزشکان

مشاوره و آموزش

مدیریت فضای مجازی ژنیک

تجزیه و تحلیل رقبا

مدیریت فضای مجازی ژنیک

محتوای خلاقانه

مدیریت شبکه های مجازی پزشکان

فضای شبکه‌های اجتماعی بر مبنای تبلیغات دهان به دهان برترین روش تبلیغات در عصر امروز را محیا ساخته و فرصت‌ها و تهدیدهای جدیدی را ایجاد کرده است. برای استفاده حداکثر از این فرصت‌ها و کاهش اثرات منفی احتمالی این شبکه‌ها، مدیریتی هوشمند و شناخت کافی و برنامه ریزی اصولی با اجرایی صحیح، ضریب موفقیت را به حداکثر می‌رساند. دانش این حوزه، طیف وسیعی از تخصص‌ها، نظیر روان‌شناسی، بازاریابی، تبلیغات، تولید محتوای تخصصی، دانش پزشکی و نظایر آن را در بر می‌گیرد.

گروه ژنیک با جمع آوری تیمی قدرتمند و با دانش گسترده در این حوزه جهت مدیریت فضای مجازی پزشکان، شرایطی را فراهم آورده است تا ضمن ارتقاء اصولی جایگاه در شبکه‌های اجتماعی و رسیدن به اهداف مدنظر، حداقل فشار کاری بر مشتری وارد شده و بیشترین بهره‌وری حاصل گردد.

از این رو تیم تولید محتوای ژنیک با تسلط بر چند زبان زنده دنیا و استفاده از تجدیدترین تحقیقات و دستاوردهای پزشکی، با اتکا به نظرات تخصصی پزشکان خود و با همراهی تیم قدرتمند گرافیک ژنیک، اقدام به تولید مقالات، کلیپ‌ها، پوسترها و… در حوزه درمان نموده است.

قسمت اصلی این فرآیند در نحوه ارائه، زمان ارائه، شناخت صحیح مخاطب و… است. استفاده از ربات‌های هوشمند و انحصاری، نرم‌افزارهای تجزیه و تحلیل و همچنین شناخت شرایط بازار و جامعه در توفیق این امر نقش تأثیر گذاری ایفا میکنند.

این فرآیند پیچیده با همکاری سازنده اعضای تیم ژنیک طبق هدف گذاری‌های صورت پذیرفته برای هر مشتری به صورت حرفه‌ای انجام شده دشواری‌های آن از دوش مشتری برداشته می‌شود. نظارت مستمر مشتری بر کلیه امور و ترتیب اثر به نقطه نظرات ایشان و تعامل گروه ژنیک، موجب اخذ بهترین نتایج می‌گردد.

    نیازمند اطلاعات بیشتر هستید؟

    فرم مقابل را تکمیل نموده و ارسال نمایید.

    کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.