ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

ژنیکــ ابری جدید ترین محصول شرکت ژنیک هست. نسخه ای جدید، کامل و متفاوت از نرم‌افزار مدیریت مطب، نرم‌افزار آنلاین ژنیک ابریه؛

به این معنی که همیشه، از هر کجا و در هر زمان با هر وسیله‌ای که بتونه به اینترنت وصل بشه در دسترسه.

ژنیکــ ابری امکان ارائه پنل بیماران رو هم داره و بیماران می‌تونن با مراجعه به وب سایت «شما»، وارد پنل خودشون بشن، سوابقشون رو مشاهده کنن، در صورت نیاز نوبت بگیرن یا به شما تیکت بزنن و سوالاتشون رو به صورت متنی از شما بپرسن.

online-icon-5

برای داشتن ژنیک ابری هیچ سخت افزار خاصی نیاز ندارید! شبکه خاصی نیاز نبوده و لازم نیست نگران حفظ و نگهداری از اطلاعاتتون باشید. تمام کارهای فنی توسط متخصصین ژنیک انجام میشه و نرم‌افزار برای مجموعه شما در کمتر از 3 دقیقه با انجام ثبت نام، ایجاد خواهد شد.

میخوای محیط
برنامه رو ببینی؟

هرجایی هستی


کاراتو مدیریت کن!

ژنیکــ ابری کامل ترین سیستم اتوماسیونی هست که تا به امروز برای مطب‌ها و کلینیک‌ها طراحی شده و امکانات بسیار جامع و متنوعی داره. این امکانات به صورت ماژولار ارائه میشه و شما هرچیزی رو که لازم دارید، انتخاب می‌کنید و هزینه پرداختی شما هم دقیقاً متناسب با امکاناتی هست که دریافت می‌کنید.

گزارشات آماری ژنیک ابری بینظیر هستن و سیستم با ایجاد یک هسته حسابداری قدرتمند، کلیه امور مالی مجموعه شما رو به صورت خودکار مدیریت میکنه. ژنیک ابری سیستم بی نظیری برای محاسبه سهم پزشکان داره و می‌تونه حتی برای پزشکا فیش حقوق صادر کنه!

ژنیک ابری به سامانه‌های بیمه تأمین اجتماعی و سلامت متصل شده و علاوه بر امکان ثبت نسخ آنلاین، مشخصات بیماران رو تنها با ورود کد ملی فراخوانی میکنه.

مدیریت انبار، لابراتوار (دندانپزشکی)، لیزر، گزارشات درمانی، تحلیل سوابق پزشکی بیماران و بسیاری از کارهای سخت مطب‌ها و کلینیک‌ها با ژنیکــ ابری از همیشه راحت تر شده!