نرم افزار مدیریت مطب پزشکی

نرم افزار دندانپزشکی

نرم افزار دندانپزشکی ژنیک، کلیه امور مربوط به مجموعه دندانپزشکی را پشتیبانی کرده و باعث تسریع در مدیریت و بهره‌وری بیشتر می‌گردد. به طور ساده نرم‌افزار مدیریت دندانپزشکی ژنیک، قابلیت مدیریت پرونده‌های دندانپزشکی، ثبت گزارشات درمان، حسابداری، نوبت‌دهی، مدیریت لابراتوار، مدیریت امور مالی بیمه و… را پشتیبانی کرده و امکان اتصال به تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی به صورت مستقیم و غیر مستقیم در آن فراهم است. قلم مخصوص ژنیک نیز بسیار کاربردی بوده و به پزشک اجازه می‌دهد تا ضمن حفظ پرونده دندانپزشکی کاغذی، نسخه دیجیتال پرونده را نیز، در همان لحظه نگارش بر روی پرونده کاغذی، در کامپیوتر ثبت نماید. این امر ضمن حفظ روال عادی مطب، باعث تسریع استفاده از اطلاعات شده و کیفیت خدمات رسانی را افزایش خواهد داد. همچنین نرم‌افزار ژنیک امکان ضبط صدا از جلسات مشاوره و درمان را نیز دارد.

در نرم افزار مدیریت مطب دندانپزشکی ژنیک امکان اتصال تحت شبکه فراهم بوده و می‌توان یک سیستم را در اختیار منشی و سیستم دیگر را در اختیار پزشک قرار داد. در این حالت منشی اطلاعات عمومی بیمار را ثبت کرده، پذیرش بیماران را انجام داده، نوبت‌ها و امور مالی مربوط به بیماران را در سریع‌ترین و دقیق‌ترین حالت مدیریت کرده و می‌تواند با استفاده از امکانات جانبی نرم‌افزار صرفه جویی مناسبی در وقت نماید.

با توجه به اهمیت ویژه مدیریت تصاویر در دندانپزشکی به خصوص تخصص‌هایی نظیر ایمپلنت، ارتودنسی، اندو، پروتز و زیبایی، نرم افزار دندانپزشکی ژنیک امکانات ویژه‌ و بی‌نظیری جهت مدیریت فایل‌ها و تصاویر فراهم آورده است.