ماژول اثر انگشت ژنیک

fingerprint ماژول اثر انگشت ژنیک

ماژول اثر انگشت ژنیک یکی از کاربردی ترین سیستم‌ها در مراکز شلوغ و پر تراکم است. این ماژول با کاربردی دو گانه، کمک بسیاری در سرعت بخشیدن به امور مختلف می‌کند.

کاربرد اصلی این ماژول ثبت اثر انگشت بیماران است، این اثر انگشت می‌تواند بر روی پرونده بیماران ثبت شده، و تنها با ثبت اثر انگشت، پرونده بیمار به سرعت پیدا شود. علاوه بر امکان جستجوی سریع پرونده بیمار که سرعت امور مطب را بسیار افزایش می‌دهد، امکان ثبت اثر انگشت در سیستم فرم‌ساز نیز فراهم است. بیمار بعد از ثبت فرم، می‌تواند به سادگی اثر انگشت خود را ثبت کرده و این اثر انگشت قابلیت چاپ شدن بر روی پرونده بیمار را نیز دارد.

ماژول اثر انگشت ژنیک قابلیت اتصال به سیستم حضور و غیاب و امنیتی نرم‌افزار را نیز دارد، به این معنا که هر کاربر اثر انگشت خود را در سیستم ثبت کرده و در نتیجه در زمان ورود به نرم‌افزار علاوه بر کلمه عبور امکان استفاده از سیستم اثر انگشت نیز فراهم است. با اتصال این سیستم به سامانه حضور و غیاب ژنیک، امکان اعتبار سنجی ثبت ورود و خروج کاربران فراهم بوده و سرعت ورود به سیستم و ثبت حضور و خروج را دو چندان خواهد کرد. علاوه بر این اطمینان کافی از صحت ساعات ثبت شده در سیستم حضور و غیاب حاصل شده و سیستم محاسبه حقوق و دستمزد نیز بهترین عملکرد را خواهد داشت.