ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

با رشد فزاینده کارت‌های بانکی و گسترش نفوذ آن در میان عامه مردم، رفته رفته استفاده از پول نقد جای خود را به کارت‌های بانکی داده و این کارت‌ها بار اصلی تراکنش‌های مالی یک مجموعه درمانی را به دوش می‌کشند. از این رو اتصال دستگاه کارت خوان به نرم‌افزار مدیریت مطب و ارتباط کامل و صحیح این دستگاه‌ها می‌تواند، در سرعت عمل مجموعه به خصوص در مراکز شلوغ و پر ترافیک مانند مطب‌های پزشکی، کلینیک‌ها و پلی کلینیک‌ها بسیار مؤثر بوده و می‌تواند از حجم کارهای زائد بکاهد.

امکان ارتباط با دستگاه‌های کارت‌خوان به صورت رایگان در تمامی نسخ نرم‌افزار ژنیک فراهم بوده و مشتریان گرامی می‌توانند با سفارش دستگاه PC POS های ساپورت شده توسط نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک، از این امکان ارزشمند بهره‌مند گردند.

با اتصال دستگاه کارت‌خوان به نرم‌افزار، به محض ثبت یک سند حسابداری در نرم‌افزار، مبلغ مربوطه به دستگاه POS ارسال شده و تنها کافی است مشتری بعد از کشیدن کارت، رمز کارت خود را وارد کرده و بعد از آن در صورت موفقیت آمیز بودن تراکنش، کلیه اطلاعات تراکنش، نظیر شماره تراکنش، شماره پیگیری، اطلاعات کارت بانکی و… در نرم‌افزار ثبت شده و نیازی به ورود اطلاعات به صورت دستی یا نگهداری رسید چاپ شده دستگاه نیست.

 

قابلیت پی سی پوز PC POS در نرم افزار ژنیک

 

ارتباط با دستگاه‌های کارت خوان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط