ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[vc_row css=”.vc_custom_1493238288457{margin-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_column_text]نرم‌افزار ژنیک از ماژول‌ها و تجهیزات متعددی بهره برده و می‌توان آن را به نوعی کاملترین و پیشرفته ترین نرم‌افزار موجود در بازار لقب داد. یکی از ماژول‌های پرکاربرد در مراکز شلوغ و پر ترافیک، ماژول فراخوان بیمار است، ماژول فراخوان بیمار ژنیک با اتصال به سیستم کارتابل ژنیک، امکان نوبت دهی به مراجعین را فراهم کرده و هر بیمار به بخش، کاربر یا پزشک مورد نظر ارجاع شده و برگه‌ای حاوی اطلاعات نوبت چاپ شده و در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

کاربر یا پزشکی که بیمار به وی ارجاع شده است، در زمان لزوم تنها با کلیک بر روی دکمه تعبیه شده در نرم‌افزار، بیمار را فراخوانی کرده و شماره نوبت بیمار بر روی نمایشگر مربوطه نمایش داده خواهد شد، علاوه بر این امکان فراخوانی صوتی بیمار نیز فراهم است.

سیستم فراخوان بیمار ژنیک باعث نظم بسیار زیادی در مراکز شلوغ شده و از درگیری‌های فکری پرسنل خواهد کاست. علاوه بر این، آمار مراجعه کنندگان مشخص بوده و پزشک با کنترل این آمار مانع از تخلفات مالی پرسنل خواهد شد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]نمونه های اجرا شده:[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3554″ img_size=”large” css_animation=”bounceIn”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3555″ img_size=”large” css_animation=”bounceIn”][/vc_column][/vc_row]

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط