ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[vc_row][vc_column][vc_empty_space][vc_single_image image=”3530″ img_size=”full” alignment=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row css=”.vc_custom_1498245411771{margin-top: 20px !important;}”][vc_column][vc_column_text]سامانه پیامکی ژنیک (ارسال و دریافت پیامک) یکی از مهمترین، کارآمدترین و کاربردی ترین امکانات نرم‌افزار جامع مدیریت مطب ژنیک است. این سیستم تا حد زیادی امور وقت گیر ارتباطی مطب یا کلینیک را کاهش داده و باعث صرفه جویی بسیار زیادی در وقت پرسنل خواهد شد. ارسال یادآور نوبت، رسید پرداخت وجه، قدردانی از معرف، یادآور تغییر زمان نوبت، اعلام تشکیل پرونده، یادآور بدهکاران، تبریک سال نو، تبریک تولد و… تنها گوشه‌ای از امکاناتی است که این سیستم در اختیار شما قرار می‌دهد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”3532″ img_size=”full” alignment=”center” style=”vc_box_rounded” css_animation=”bounceInLeft”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space el_class=”hide-elements”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3531″ img_size=”large” onclick=”link_image” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

کلیه پیامک‌ها در سامانه پیامکی ژنیک امکان ارسال به صورت پارامتریک را دارند، یعنی می‌توان پیامک را به نام مخاطب ارسال کرد و این امر وجه بسیار خوبی برای مخاطب خواهد داشت. علاوه بر این امکان انتخاب گروهی مخاطبان بر اساس تاریخ آخرین مراجعه، تاریخ و نوع درمان، دسته بندی، بیمه، پزشک، وضعیت مالی و… فراهم است و این یکی از مهمترین امکانات این سامانه است.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_empty_space el_class=”hide-elements”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/3″][vc_single_image image=”3529″ img_size=”large” onclick=”link_image” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”2/3″][vc_column_text]

سامانه پیامکی ژنیک در سه نگارش عرضه می‌شود که در ادامه تشریح شده است.

سامانه صرفاً اینترنتی:

در این نگارش توسط سامانه پیامک اینترنتی قدرتمند ژنیک پشتیبانی می‌شود و یکی از کاملترین پنل‌های ارسال و دریاف پیامک در اختیار شما قرار خواهد گرفت. این سیستم به طور کامل با نرم‌افزار جامع مدیریت مطب و کلینیک ژنیک هماهنگ بوده و امکان ارسال و دریافت پیامک از درون نرم‌افزار فراهم است. در سیستم پیامک اینترنتی ژنیک، یک شماره 14 رقمی در اختیار شما قرار گرفته و این شماره امکان ارسال و دریافت پیامک را داشته و علاوه بر امکانات درون نرم‌افزار، امکاناتی نظیر، ارسال انبوه پیامک تبلیغاتی از روی نقشه، به تفکیک شهر، جنس و سن، ایجاد مسابقه و نظر سنجی، پاسخگوی خودکار، دفترچه تلفن خودکار و… را فراهم آورده است.

از آنجایی شماره اختصاص یافته در این سیستم به صورت تبلیغاتی است، در صورتی که یک مخاطب (همراه اول) دریافت پیامک تبلیغاتی را غیر فعال کرده باشد، پیامک ارسال شده به او نرسیده و این امر از کارایی این سامانه خواهد کاست. به منظور رفع این مشکل، گروه فناوری اطلاعات ژنیک دو راه کار در نظر گرفته است که در قالب دو نگارش دیگر عرضه می‌شوند.

سامانه GSM:

سامانه ارسال پیامک از طریق GSM راهکاری بسیار قوی جهت دریافت پیامک توسط تمامی مشتریان است. در این سیستم، امکان ارسال پیامک از طریق سیم‌کارت مهیا بوده و پیامک از طریق یک شماره عادی برای مخاطبان شما ارسال خواهد شد. از این رو، پیامک به تمامی مخاطبان رسیده و به این طریق مشکل مربوط به دریافت پیامک‌ها رفع خواهد شد. تنها مشکل این سیستم کندی ارسال پیامک است که این مشکل از طریق ارسال هیبریدی پیامک‌ها رفع شده است. در این سیستم ابتدا پیامک‌ها از طریق سامانه اینترنتی ارسال شده و در صورتی که به مخاطب نرسند، از طریق GSM مجدداً ارسال می‌گردند.

سامانه شماره خدماتی اشتراکی:

راهکار دیگری که به منظور رفع مشکل دریافت پیامک خدماتی لحاظ شده است، استفاده از یک شماره خدماتی اشتراکی است. در این سیستم، یک شماره خدماتی (که پیامک‌های آن به تمام مخاطبان خواهد رسید) به صورت اشتراکی در اختیار پزشکان قرار گرفته و پیامک‌هایی که جنبه تبلیغاتی نداشته باشد، نظیر یادآورها از طریق این شماره ارسال خواهد شد. از این رو این سیستم بسیار کاربردی بوده و ضمن تضمین رسیدن پیامک سرعت کار را نیز حفظ خواهد کرد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط