ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[vc_row css=”.vc_custom_1490271303840{margin-top: 50px !important;}”][vc_column][vc_column_text]

نرم‌افزار جامع مدیریت مطب ژنیک امکان اتصال به تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی را فراهم کرده است. این اتصال توسط ماژول سیستم همگام سازی با نرم‌افزارهای تصویربرداری انجام گرفته و به دو روش میسر است.

روش اول اتصال به تجهیزات تصویر برداری به صورت مستقیم است. در این روش بدون واسطه تصویر توسط ژنیک ثبت شده و در نرم‌افزار ژنیک ذخیره می‌شود. این روش مشابه روش استفاده شده در نرم‌افزارهای دیگر است و گاهاً مشکلاتی را به همراه دارد از جمله

  • کاهش کیفیت تصویر نسبت به نرم‌افزار اصلی دستگاه تصویر برداری
  • عدم وجود امکانات مخصوص ویرایشی تصاویر
  • کاهش سرعت در تصویر برداری

علاوه بر روش مستقیم که در اکثر نرم‌افزارها مورد استفاده قرار می‌گیرد، نرم‌افزار ژنیک یک روش منحصر به فرد را ابداع کرده است که در آن علاوه بر رفع تمامی مشکلات ذکر شده، تصویر با بالاترین کیفیت در نرم‌افزار قابل استفاده خواهد بود.

یکی از ویژگی‌های بسیار جدید و نوآورانه ژنیک سیستم همگام سازی با تجهیزات تصویر برداری دندانپزشکی است. این سیستم که به اختصار سینک (sync) نرم‌افزاری نامیده می‌شود، با رفع مشکلات ارتباطی موجود در سایر نرم‌افزارها در ارتباط با تجهیزاتی نظیر RVG و فسفرپلیت، علاوه بر حفظ کیفیت تصاویر و همچنین حفظ کلیه امکانات ویرایشی نرم‌افزارهای تصویر برداری، امکان ارتباط کامل ژنیک را با سایر تجهیزات تصویر برداری مهیا می‌سازد.

نرم‌افزار ژنیک علاوه بر این که امکان دریافت مستقیم تصاویر از RVG و فسفر پلیت را فراهم می‌کند، با استفاده از قابلیت sync نرم‌افزاری که ابداع خود ژنیک بوده و برای اولین بار در دنیا اجرا می‌شود، امکانات بی‌نظیری را در اختیار شما قرار خواهد داد و معضل افت کیفیت و عدم وجود امکانات ویرایشی مناسب که در سایر نرم‌افزارهای مشابه مشاهده می‌شود را مرتفع کرده است.

نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک دندانپزشکی ژنیک به منظور اتصال به تجهیزات تصویربرداری دندانپزشکی از نرم‌افزار‌های : SOPRO, EzDent، Dr.Suni، DWSWIN، MyRay، Ardes پشتیبانی کرده و سایر نرم‌افزارها را نیز در دستور کار قرار دارد.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3540″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”https://www.vatechamerica.com/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3547″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”https://www.vatechamerica.com/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3545″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”http://www.suni.com/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3543″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”http://www.ezdent.com/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3541″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”https://www.acteongroup.com/en/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3542″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”https://www.myray.it/en/”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3546″ img_size=”large” alignment=”center” css_animation=”appear”][/vc_column][vc_column width=”1/4″][vc_single_image image=”3544″ img_size=”large” alignment=”center” onclick=”custom_link” css_animation=”appear” link=”https://www.duerrdental.com/en/home/”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text][/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط