Zhenic-logo-50

ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

همراهی و قدردانی ژنیک از جامعه پزشکی

امروزه ویروس جدید کرونا یا کووید-۱۹ بر تمامی جنبه‌های زندگی افراد تاثیر گذاشته است؛ به جرأت می‌توان گفت این حادثه در تاریخ معاصر کشور سابقه نداشته و پدیده‌ای جدید محسوب می‌شود. این پدیده سبب شده است که کارکردهای مختلف سیستم‌ها به چالش کشیده شده و شرایطی به وجود آید که سیستم‌های کارآمد به کمک جامعه آمده و باری از دوش جامعه برداشته و در مقابل سیستم‌های ناکارآمد باعث ایجاد یک گره اجتماعی شده‌اند.
در این برهه زمانی که بسیاری از کسب و کارها با اختلال مواجه شده و یا به طور کلی تعطیل شده‌اند، برخی کسب و کارهای آنلاین به کمک جامعه آمده و کارکردهای ارزشمند خود را آشکار کرده‌اند، فروشگاه‌های آنلاین، سرویس‌های آموزش آنلاین و… نمونه‌های موفقی از این کسب و کارها بوده‌اند.

در میان این بحران، جامعه پزشکی مهمترین جامعه‌ای هستند که درگیر این بحران بوده و چالش‌های فراوانی را متحمل می‌شوند. از آنجایی که سیستم‌های اتوماسیون مطب در این شرایط از اهمیت فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند و گروه فناوری اطلاعات ژنیک نیز یکی از پیشرفته‌ترین نرم‌افزارهای مدیریت مطب و کلینیک را در حوزه پزشکی و دندانپزشکی عرضه می‌کند، تصمیم گرفته است به سهم خود کمکی هرچند کوچک به جامعه پزشکی نماید و از این رو پشتیبانی کلیه کلینیک‌های پزشکی طرف قرارداد ژنیک درگیر با بحران ویروس کرونا را به مدت یک سال به صورت رایگان تمدید نموده است.

علاوه بر این به پاس قدردانی از تلاش‌های بی‌دریغ پزشکان، 20% تخفیف ویژه جهت خرید نسخه پزشکی نرم‌افزار در نظر گرفته تا پزشکان عزیز بتوانند با شرایط بهتری از سیستم‌های اتوماسیون در مجموعه خود استفاده نمایند. گروه ژنیک مانند همیشه ارائه خدمات با کیفیت پشتیبانی را در اولویت قرار داده و ضمن نصب، راه‌اندازی و آموزش کامل نرم‌افزار، امکان نصب نسخه آزمایشی با مدت زمان محدود (2 تا 3 هفته) و امکانات کامل را فراهم آورده است.

همچنین با توجه به این که عموم مطب‌ها و کلینیک‌های دندانپزشکی در شرایط فعلی تعطیل بوده و شرایط قرنطینه فرصتی را فراهم آورده تا دندانپزشکان به رفع و رجوع مشکلات سازمانی خود بپردازند، گروه ژنیک در نظر دارد جشنواره فروش زمستانه خود را که با استقبالی بی‌سابقه همراه بود تمدید نماید.

در این جشنواره نسخه دندانپزشکی مطب و کلینیک نرم‌افزار با 20% تخفیف و امکان پرداخت در 3 قسط قابل تهیه خواهد بود. همچنین نصب آزمایشی نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک و آموزش آن به صورت رایگان و اینترنتی، امکان پذیر است.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط