ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

بروزرسانی نسخه 1.8.0.0. نرم‌افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک در تاریخ 13 خرداد 1396 عرضه شده است، در این نسخه از نرم‌افزار علاوه بر ارائه بخش‌های ساده اما بسیار کاربردی به نرم‌افزار امکانات جدید و سودمندی به آن اضافه شده است. مهمترین ویژگی ارائه شده در این نسخه، افزایش و بهبود امنیت نرم‌افزار است. برخی از تغییرات و امکانات اضافه شده به این نسخه از نرم‌افزار عبارت‌اند از :

1- به منظور سادگی در تعریف خدمات و تعرفه‌ها محل قرار گیری فیلد قیمت در پنجره ثبت تعرفه تغییر کرده است. در همین راستا، امکان ویرایش خدمات از درون جدول بخش “تنظیمات” | “خدمات” فراهم گشته است تا بتوان با سرعت بیشتری فرآیند ثبت یا ویرایش خدمات را انجام داد.

2- اضافه شدن منو “دریافت امضاء” دیجیتال از بیمار در منوی کلیک راست بخش پرونده‌ها، با استفاده از این گزینه امکان درج امضاء بیمار و چاپ آن در فرم‌ها فراهم است.

دریافت امضاء دیجیتال از بیمار

3- در بخش نوبت دهی، گزینه “ثبت نوبت جدید” به گزینه‌های منو کلیک راست یک نوبت خاص اضافه شده است. با استفاده از این گزینه، زمانی که بر روی یک نوبت خاص کلیک راست شود، می‌توان برای همان بیمار نوبت جدیدی ثبت کرد. علاوه بر این گزینه “ویرایش پرونده” نیز به این گزینه اضافه شده است که قابلیت ویرایش بیمار را فراهم خواهد کرد. این امکانات سرعت کار منشی را بسیار افزایش خواهند داد.

گزینه "ثبت نوبت جدید" در بخش نوبت دهی

4- اضافه شدن منوی تغییر وضعیت نوبت در منو کلیک راست بخش جدولیِ سامانه نوبت دهی؛ این گزینه که پیش از این در حالت TimeLine اضافه شده بود، در حالت جدولی نیز به نرم‌افزار اضافه شده است. همچنین ستون وضعیت نوبت به ستون‌های بخش جدولی اضافه شده است.

5- اضافه شدن قابلیت چاپ تصاویر به صورت مستقیم از بخش تصاویر بیمار.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3453″ img_size=”full” alignment=”center” css_animation=”fadeIn”][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”3454″ img_size=”full”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

6- حفظ مشخصات عمومی درمان بعد از کلیک بر روی ذخیره و جدید، با اضافه شدن این امکان، در بخش ثبت درمان، یا کلیک بر روی ذخیره و جدید گزینه‌های پزشک، بخش و نوع خدمات ثابت مانده و سایر گزینه‌ها از نو بارگذاری خواهند شد.

7- بهبود عملکرد سیستم Twain به منظور ثبت مستقیم تصاویر از دستگاه‌های تصویر برداری.

8- امکان استفاده از متون پیش‌نویس در ثبت تایپی گزارشات درمان، در این امکان جدید پزشک می‌تواند متون تایپی خود در از پیش تهیه کرده و در لیست پیش‌نویس‌ها قرار دهد، با انجام این کار به راحتی هر بار می‌تواند از پیش‌نویس‌های ثبت شده استفاده نماید.

استفاده از متون پیش‌نویس در ثبت تایپی گزارشات درمان،

علاوه بر موارد ذکر شده، بهبود‌های بسیار زیادی در سیستم پشتیبانی و سایر بخش‌های نرم‌افزار حاصل شده است تا استفاده از نرم‌افزار آسان‌تر و بهتر از همیشه گردد.

کلیه بروز رسانی های نرم افزار مدیریت مطب و کلینک ژنیک رایگان بوده و به صورت خودکار بر روی کلیه سیستم های متصل به اینترنت اعمال خواهد شد.

خواهشمندیم در هنگام نصب بروز رسانی شکیبا باشید و از سیستم استفاده نفرمایید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط