ژنیکـــ

جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

بروزرسانی نسخه 1.7.0.6 نرم‌افزار مدیریت مطب و کلینیک ژنیک در تاریخ 17 اردیبهشت 1396 عرضه شده است، همانطور که همیشه تأکید می‌شود، ژنیک پیشرفته‌ترین نرم‌افزار مدیریت مطب است و این امر نه تنها در امکانات نرم‌افزار مشهود است بلکه نمود اصلی آن در جزئیات نرم‌افزار است. در این نسخه از نرم‌افزار هوشمندی و پیشرفته‌گی نرم‌افزار بهبودهای فراوانی داشته که برخی از آنها به شرح زیر است :

 1. هوشمند شدن بیش از پیش سیستم جستجوی نرم‌افزار، در این سیستم دیگر مشکل فاصله‌های اضافه در جستجو وجود نداشته و نرم‌افزار به صورت خودکار فواصل اضافه را حدف خواهد کرد.

به عنوان مثال در گذشته در صورتی که نام “محمدرضا” در نرم‌افزار به صورت “محمد رضا” -یعنی با یک فاصله بین دو کلمه “محمد” و “رضا”- نوشته می‌شد، در هنگام جستجو، در صورتی که عبارت “محمدرضا” نوشته می‌شد، به نتیجه مورد نظر نرسیده و مشکلاتی را به همراه داشت. در این نسخه از نرم‌افزار این مشکل رفع شده و ژنیک هوشمندتر از همیشه به شما کمک خواهد کرد.

 

بروزرسانی نسخه 1.7.0.6 نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی ژنیک

2. یکی از توسعه‌های مهم ژنیک امکان ثبت تاریخ دریافت سفارش بعد از هر بار تغییر وضعیت آن است. در این سیستم می‌توان در هر بار تغییر وضعیت سفارش تاریخ احتمالی تحویل را ثبت کرده تا در زمان مقرر به منشی یادآوری شود.

بروزرسانی نسخه 1.7.0.6 نرم افزار مدیریت مطب و کلینیک پزشکی و دندانپزشکی ژنیک

 3. در این نسخه از نرم‌افزار، ژنیک به صورت هوشمند طول متن را در گزارش متنی درمان تشخیص داده و عرض باکس‌های متنی را متناسب با شرایط تغییر خواهد داد.

  4. در این نسخه، امکان مشاهده تصاویر BMP و همچنین GIF در نرم‌افزار فراهم شده است.

  5. مشکل مربوط به ارسال پیامک‌های تولد در این نسخه از نرم‌افزار رفع شده است.

این بروز رسانی به صورت خودکار بر روی کلیه سیستم های متصل به اینترنت اعمال خواهد شد.

خواهشمندیم در هنگام نصب بروز رسانی شکیبا باشید و از سیستم استفاده نفرمایید.

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط